Jaka jest najlepsza karma dla berneńczyka? (ranking)

najlepsza karma dla berneńczyka

Berneńczyk jest rasą wymagającą dobrze dopasowanego żywienia, aby zachować zdrowie i pełnię sił. Są to duże psy, dysponujące sporą siłą i żywiołowym charakterem. Jednak z racji ich wielkości berneńskie psy pasterskie są szczególnie narażone na alergie pokarmowe i zły dobór karmy. Do zachowania energii na długie lata potrzebują odpowiednich jakościowo posiłków, które pozwolą im cieszyć się aktywnym trybem życia, zadbają o dostarczenie wszystkich składników odżywczych oraz nie zaszkodzą układu trawiennemu pasterskiego psa.

RANKING: Najlepsza karma dla berneńskiego psa pasterskiego (berneńczyka)

 

1. Brit Premium By Nature Sensitive Lamb

NAJLEPSZY WYBÓR

Brit Premium By Nature Sensitive Lamb

Najlepsza karma dla berneńczyka

Jaka karma dla berneńczyka będzie najbardziej odpowiednia? Podstawowym warunkiem do spełnienia jest wysoka zawartość mięsa pozwalająca na dostarczenie tak okazałemu psu wystarczającej ilości składników odżywczych.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Karma dla berneńczyka powinna również zawierać skład, który nie narazi zwierzęcia na problemy trawienne. Brit Premium jest więc świetnym wyborem. Hipoalergiczna formuła, opracowana, by nie naruszyć, a wspierać jelita psa, idealnie zadba o układ pokarmowy berneńczyka. Zawiera dużą ilość mięsa, co sprawi, że kondycja i odporność, niezbędna tak dużej rasie, znacznie się poprawi. Za to składniki takie jak olej z łososia dobrze wspomogą nienaganny stan sierści i skóry pasterskiego psa.

2. Bosch Maxi Senior

Wspaniały wybór

Bosch Maxi Senior

Berneński pies pasterski żywienie powinien oprzeć na składnikach, które wesprą jego aktywny tryb życia, pomagając zachować stawy i kości tak dużego psa w dobrej kondycji. Bosch Maxi Senior skupia się na spełnieniu właśnie tych wymagań i oferuje karmę ze składem dobrze spełniającym wymagania berneńczyka.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Glukozamina i chondroityna zawarta w karmie świetnie wzmocnią chrząstki stawowe, a brak pszenicy uchroni bezpieczeństwo wrażliwego układu trawiennego. Struktura karmy oparta jest na drobiu, który powszechnie uważany jest za lekkie źródło białka, łatwo przyswajalne dla psów skłonnych do alergii. Propozycja ta świetnie sprawdzi się dla wsparcia układu kostno-stawowego starszego zwierzęcia, u którego podaż glukozaminy musi być znacznie zwiększona, by utrzymać dobrą sprawność seniora.

3. Carnilove Adult Large Salmon&Turkey

Dobry wybór

Carnilove Adult Large Salmon&Turkey

Karma od Carnilove jest propozycją dla dorosłych ciężkich psów bardzo przypominającą ich naturalną dietę, która zawiera mięso, mięśnie i kości.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Często wybierana jako najlepsza karma dla berneńskiego psa pasterskiego, ponieważ posiada bardzo wysoką ilość białka zapewniającego odpowiednią podaż składników odżywczych oraz jest bogatym źródłem kwasów Omega3, pozytywnie wpływających na serce zwierzęcia. Nie zawiera zbóż oraz reguluje pracę jelit, dzięki korzeniowi cykorii, co jest ogromną zaletą dla wrażliwego układu trawiennego berneńczyka. Muszle skorupiaków, uwzględnione w formule, dbają o kondycje stawów oraz kości i pozwalają długo cieszyć się dużą aktywnością.

4. Royal Canin Giant Puppy

TOP4

Royal Canin Giant Puppy

Warto zadbać o dobre żywienie zwierzęcia od najmłodszych lat. Mały berneński pies pasterski karmienie musi oprzeć na formule, która dobrze zadba o rozwój jego flory jelitowej, ze względu na dużą skłonność do biegunek.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Royal Canin Giant Puppy dzięki zawartości białek lekkostrawnych spełnia ten wymóg i świetnie nadaje się dla tak okazałego szczeniaka. Dokładnie dobrane proporcje wapnia do fosforu w składzie, pozwolą na odpowiednią mineralizację szkieletu młodego berneńczyka i zapewnią zdrowy rozwój kości. Karma zawiera również precyzyjnie dobraną podaż energii do intensywnego wzrostu psa, dzięki czemu zachowa on właściwą masę ciała. Berneńczyk karmiony tym pożywieniem będzie miał dostarczone wszystkie składniki niezbędne do bezproblemowego dorastania.