Jaka jest najlepsza prostownica do brody?

Jaka jest najlepsza prostownica do brody?

Prostownica do brody to gadżet dla mężczyzn, najlepiej sprawdza się u posiadaczy niesfornych włosków. Dzięki niej można ujarzmić i ułożyć włosy brody według siebie. Sprzęt często kupowany jest na prezent ze względu na wyjątkowy design. Wykonany z dbałością o szczegóły, działa po podłączeniu do prądu. Zazwyczaj zapakowana jest w estetyczne pudełko sprzyjające podarowaniu prezentu. Przed zakupem powinniśmy postawić pytanie jakie mamy oczekiwania. Czy każda prostownica niezależnie od ceny spełni swoje zdanie? W naszym artykule znajdziesz ranking prostownic uznanych przez opinie innych konsumentów. 

Prostownica do brody – jak używać?

Prostownica do brody i włosów w prostym tłumaczeniu działa jak damski gadżet, tylko dodatkowo przeczesuje włoski. Niektóre z nich wyposażone dodatkowo zostały w ceramiczne dodatki. Jest kilka rodzajów tego produktu między innymi:

  • te, które dystansują płytkę od ciała,
  • inne działają bezpośrednio na włosy,
  • zdarzają się takie, w których ogrzewane są poszczególne ząbki i chronią przed poparzeniem. 

Działanie produktu niezależnie od rodzaju nie różni się, po nagrzaniu prostownicy czeszemy swoją brodę. Wtedy układamy włoski w pożądany przez nas sposób. 

RANKING: Najlepsze prostownice do brody

 

1. Angry Beards Beard Straightener

NAJLEPSZY WYBÓR

Angry Beards Beard Straightener

Najlepsza prostownica do brody dla Ciebie!

Czeski producent stworzył rewolucyjne urządzenie do pielęgnacji dla brodaczy. Została zaprogramowana na 6 trybów dla maksymalnego bezpieczeństwa.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Ceramiczne elementy prostownicy nagrzewają się szybko, ale tak by nie niszczyć włosów. Producent do zestawu dołącza specjalny balsam do dodatkowej ochrony. Broda po 5 minutach będzie ułożona i rozczesana. Prostownica do brody posiada zakres temperatur 120-220 stopni. Wyposażona została w eleganckie etui, aby nadawała się do zabrania w podróż. Zaleca się stosowanie na umytej i osuszanej brodzie.

2. Prostownica Beard Bross

Wspaniały wybór

Prostownica Beard Bross

 

Elektryczna prostownica do brody posiada dwa ustawienia temperatury. Pierwsze 180 stopni przeznaczone do włosów delikatnych i miękkich. Posiadaczom długiej oraz grubej brody zaleca się stosowanie 200 stopni. Prostownica nagrzewa się równomiernie, nie działa szkodliwie na włosy i brodę.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Produkt nie bez powodu plasuje się na drugim miejscu w rankingu. Przez użytkowników często określana jest jako najlepsza prostownica do brody. Przewód obraca się o 360 stopni i nie plącze włosków. Najlepszy efekt można osiągnąć gdy włosy są dokładnie umyte, zwilżone odżywką, balsamem lub specjalnym olejkiem przeznaczonym do brody. Produkt ma kompaktowe wymiary, kształtem ułatwia pracowanie nawet amatorskim użytkownikom. Urządzenie posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Producent zapewnia o najwyższej jakości produktu.

3. Zestaw By My Beard

Dobry wybór

Zestaw By My Beard

Prostownica do brody i włosów z najwyższej jakości materiałów przeznaczona do każdego typu brody, nawet tych najdłuższych. Układa wymarzoną fryzurę w kilka chwil dzięki szczotkowej powierzchni roboczej.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Prostownica z zestawu By My Beard usprawnia i przyśpiesza codzienną pielęgnację zarostu. Posiada powłokę ceramiczną, w 90 sekund nagrzewa się do temperatury 180 stopni. Nie niszczy włosów. Posiada dwustopniową regulację temperatury – 180 stopni i 210 stopni. Przewód obrotowy widocznie ułatwia pracę z prostownicą. Chcąc przedłużyć trwałość efektu należy nałożyć na włosy żel lub wosk, a następnie lakier utrwalający. Obudowa ochronna zapobiega poparzeniom co umożliwia bezpieczne korzystanie.

4. Szczotka i prostownica PACINOS

TOP4

Szczotka i prostownica PACINOS

Urządzenie bezprzewodowe wspomoże codzienną pielęgnację niesfornych włosów. Firma Pacinos znana jest na rynku z genialnych kosmetyków do włosów.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Dzięki braku kabla prostowanie brody prostownicą stanie się czystą przyjemnością. Wykonana z materiałów najwyższej jakości odpornych na działanie wysokich temperatur. Wyposażona została w nowoczesny wyświetlacz LCD, na którym wybierzemy pożądaną temperaturę. Automatycznie wyłącza się po 30 minutach, co zwiększa bezpieczeństwo. Dodatkowo została wzmocniona o jonizację, dzięki której włosy się nie puszą, ich łuski pozostawimy zamknięte oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Posiada innowacyjne ząbki, gładko ślizgające po włosach.