Jaka jest najlepsza karma dla Amstaffa? (ranking)

Najlepsza karma dla amstaffa

Amstaffy to średniej wielkości psy, o krótkiej sierści i, (wbrew powszechnej opinii) bardzo łagodnym charakterze. Oddane swojemu właścicielowi psiaki są jednak dosyć mocno zbudowane, a co za tym idzie, potrzebują ruchu, dlatego też muszą się dobrze odżywiać. Zatem czym karmić Amstaffa? Odpadają wszelkiego rodzaju resztki z obiadu, śmieciowe karmy, czy inne Pedigree. Sprawdź, jaka jest najlepsza karma dla Amstaffa i dlaczego powinieneś bliżej się jej przyjrzeć.

RANKING: Najlepsza karma dla Amstaffa

1. Carnilove Salmon Adult Dog

NAJLEPSZY WYBÓR

Carnilove Salmon Adult Dog

Bezpieczna karma łososiowa

Carnilove, to jedna z najlepszych firm specjalizujących się w produkcji karm dla psów.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Wersja Salmon Adult karmy dla Amstaffa, jak sama nazwa wskazuje, jest na bazie łososia, bardzo pożądanego w diecie psa, szczególnie aktywnego. Wzmacnia on kości, zapobiega chorobom stawów i odżywia sierść. Warto ją rozważyć, jeśli nasz pies potrzebuje dodatkowej suplementacji, bowiem Carnilove Salmon Adult może być stosowana jako karma uzupełniająca. Jest też w pełni bezpieczna dla psów alergików – nie zawiera zbóż, ani ziemniaków, które bardzo często służą za tzw. zapychacze.

2. Acana Classic Red

Drugi wybór

Acana Classic Red

 

Acana również stoi wysoko w rankingu karm, a jej klasyczna edycja Red sprawdzi się dla wielu ras psów, w tym Amstaffów.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Każdy pies potrzebuje nie tylko mięsa, by prawidłowo i zdrowo funkcjonować, ale też bezpiecznych węglowodanów i witamin, które znajdziemy na przykład w warzywach oraz owocach. Acana Classic Red zbudowana jest na bazie mięsa, ale zawiera dużo tychże właśnie warzyw i owoców, co pomoże utrzymać równowagę w diecie psa. Mało zbóż. Warto ją rozważyć, jeśli planujemy długie i zdrowe życie naszego Amstaffa.

3. Brit Care Medium Breed Lamb & Rice

Trzeci wybór

Brit Care Medium Breed Lamb & Rice

 

Bardzo częsty wybór, jeśli chodzi o psów alergików, zwłaszcza że firma Brit Care poniekąd specjalizuje się w karmach dla czworonogów o szczególnych potrzebach.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Karma dla Amstaffa Brit Care Breed & Rice wolna jest od alergicznego drobiu i stawia na proste połączenie jagnięciny z ryżem. Zapewnia niezbędną dawkę mięsa oraz węglowodanów bez ryzyka niepokojących zmian na skórze, czy innych reakcji alergicznych. Dodatkowo wspomniana karma dla Amstaffa dostępna jest w przystępnej cenie, co sprawia, że właściciele psów dość często się na nią decydują. Jeśli masz uczulonego Amstaffa, jest to dobra opcja.

4. Eukanuba Adult Small & Medium Breed Lamb & Rice

TOP4

Eukanuba Adult Small & Medium Breed Lamb & Rice

 

Kolejna opcja na bazie jagnięciny z ryżem, często wybierana zarówno przez właścicieli Amstaffów, jak i tych mniejszych ras.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Karma o prostym, łatwostrawnym i hipoalergicznym składzie, co oznacza, że jeść może ją nie tylko wybredny Cavalier King Charles Spaniel, ale i nasz Amstaff. Pozostanie najedzony i, co ważniejsze, zdrowy. Szukając czegoś mniej znanego, mniej nastawionego na masówkę, warto rozejrzeć się za Eukanubą.

5. Brit Premium By Nature

TOP5

Brit Premium By Nature

 

Najniższa w rankingu karm dla Amstaffów, jednak oczywiście nie najgorsza z dostępnych na rynku.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

 

Brit Premium By Nature została nastawiona na poprawę wyglądu sierści naszego psa, wzmocnienia stawów i organów wewnętrznych. Standardowy kurczak (psom alergikom odradzamy), uzupełniony naturalnymi wyciągami z odpowiednich roślin i owoców, które mają za zadanie dodać smaczku i zbudować odporność. Jak na dobrą karmę, cena naprawdę nie duża, a korzyści wielkie, chociaż z wyżej wymienionych powodów nie jest to karma dla każdego osobnika.

Czym powinna charakteryzować się karma dla Amstaffa?

Jak już wspomnieliśmy najlepsza karma dla Amstaffa, powinna uwzględniać masywną budowę tegoż psa i jego duże zapotrzebowanie na ruch. Amstaff musi otrzymywać bogatą karmę, która wzmocni jego organizm, ale też nie obciąży żołądka. Wyżej wymienione produkty, to jedne z najlepszych i najczęściej stosowanych przez dumnych właścicieli Amstaffów. Przy podejmowaniu decyzji jaką karmę wybrać dla Amstaffa warto oczywiście spojrzeć na swojego psa z indywidualnej perspektywy, wziąć pod uwagę jego doświadczenia z innymi karmami i to, jak reaguje na poszczególne składniki, a także ilość ruchu w ciągu dnia. Wszystko ma znaczenie.