Najlepsza karma dla yorka (ranking)

Najlepsza karma dla yorka

Yorkshire terrier to psy, które należą do grupy ras małych, o bardzo wymagającej sierści. Właśnie dlatego najlepsza karma dla yorka powinna zawierać wszystkie potrzebne składniki odżywcze, które wpływają na jej prawidłowe utrzymanie. W trosce o prawidłowy wybór pożywienia dla Twojego psa przygotowaliśmy ranking najlepszych karm dla yorka.

RANKING: Najlepsza karma dla yorka

1. Royal Canin Breed Yorkshire Terrier Adult

TOP1

Royal Canin Breed Yorkshire Terrier Adult

Najlepsza karma dla yorka

Royal Canin Breed Yorkshire Terrier Adult to bardzo dobra karma dla yorka, która została skomponowana szczególnie z myślą o tej rasie.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

Proporcje białka, olejów i tłuszczy dają mieszankę doskonale odpowiadającą potrzebom tych fantastycznych psów. Zawartość biotyny wpływa doskonale zarówno na kondycję skóry, jak i włosa. Jeżeli zależy Ci na doskonałej suchej karmie dla yorka, ten wybór będzie idealny. Stosowanie karmy od marki Royal Canin zapewnia świetny bilans kaloryczny a dodatkowo gwarantuje zdrową i błyszczącą sierść. Nasz york na takiej diecie z pewnością będzie wyglądał okazale i zachowywał świetne samopoczucie na co dzień.

2. Purizon Single Meat Adult

TOP2

Purizon Single Meat Adult

Karma dla Twojego yorka!

Purizon Single Meat Adult to świetna karma dla yorka, która spełnia wszystkie potrzeby żywieniowe tej niewielkiej rasy.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

Jedno źródło białka oraz brak zboża w składzie sprawiają, że karma jest bardzo dobrze przyswajalna a także lekkostrawna. Wysokiej jakości składniki posiadają odpowiednią zawartość witamin i minerałów. Produkt bogaty jest w wartościowe białka i zawiera odpowiednią biologicznie ilość świeżych ziół i warzyw. Już na etapie produkcji karma ta została pozbawiona syntetycznych barwników i innych sztucznych chemicznych dodatków, dlatego jest odpowiednia nawet dla yorków o wrażliwych żołądkach.

3. Rocco Classic Trio di Carne

TOP3

Rocco Classic Trio di Carne

Karma dla Twojego yorka!

Na kolejnym miejscu znalazła się karma Rocco Classic Trio di Carne, która jest doskonale zbilansowaną mokrą karmą dla yorka.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

Ta karma dla yorka to mieszanka trzech rodzajów mięsa, która świetnie się ze sobą komponuje i daje efekt nie tylko pysznej, ale także pełnowartościowej mokrej karmy. Yorki, tak samo jak inne psy, są mięsożercami a ich potrzeby żywieniowe opierają się na produktach pochodzenia zwierzęcego. W karmie Rocco Classic Trio di Carne znajdziemy doskonałej jakości składniki, które dadzą tym niezwykłym zwierzętom mnóstwo siły i piękny wygląd a także dobre samopoczucie na co dzień.

4. Bosch Junior Lamb & Rice

TOP4

Bosch Junior Lamb & Rice

Karma dla Twojego yorka!

Jedna z najlepszych karm dla młodych yorków.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY

Wiele osób z pewnością zastanawia się czym karmić szczeniaka yorka. Dla tak małego psiaka warto dobrać karmę przeznaczoną specjalnie dla młodych psów, która bogata jest w odpowiednie proporcje witamin i minerałów. Bosch Junior Lamb & Rice to pełnowartościowa karma dla szczeniaków yorka, która nadaje się świetnie dla dorastających psów. Idealna proporcja białka do tłuszczów oraz obecność immunoglukanów wpływają pozytywnie na układ odpornościowy małego psiaka. To wybór karmy dla bardzo wymagających opiekunów, którzy chcą zapewnić swoim podopiecznym to, co najlepsze.