Jaka jest najlepsza maszynka do golenia na żyletki? (ranking)

Jaka jest najlepsza maszynka do golenia na żyletki? (ranking)

Męska pielęgnacja to temat coraz bardziej na topie. Najbardziej poszukiwanymi produktami są te, związane z kosmetyką zarostu. Rynek wypełnia się artykułami barberskimi, o niezwykle szerokim przekroju zastosowań i jakości. Można się pogubić już w zalewie nowości – olejków, balsamów a nawet mydełek stworzonych specjalnie do pielęgnacji brody. Nawet tak podstawowa sprawa, jak to, jaką maszynkę na żyletki wybrać, może przysporzyć trudności.

Jakie maszynki do golenia na żyletki wybrać?

Producenci zapewniają teraz szerokie możliwości personalizacji produktu – materiał, z którego maszynka jest wykonana, rodzaj drewna, kąt nachylenia czy odległość od skory. Poniższy ranking został stworzony specjalnie dla mężczyzn, którzy preferują klasyczne, choć trochę już zapomniane, maszynki do golenia na żyletki.

RANKING: Najlepsze maszynki na żyletki

1. Edwin Jagger CBASR Chatsworth Barley

NAJLEPSZY WYBÓR

Edwin Jagger CBASR Chatsworth Barley

Najlepsza maszynka na żyletki

Nasz ranking maszynek do golenia na żyletki otwiera Edwin Jagger CBASR Chatsworth Barley, z karbowanym uchwytem we wzór Barley. Ta maszynka to prawdziwa uczta dla oka. Jest to produkt rzemieślniczy, który wychodzi naprzeciw tym mężczyznom, którzy zastanawiając się, jaką maszynkę na żyletki wybrać, nie szukają tylko produktu funkcjonalnego, ale tez wyjątkowego i pięknego. Maszynka wykonana jest z mosiądzu, następnie jest chromowana i polerowana ręcznie. Dobrze trzyma się dłoni, dzięki estetycznej karbowanej we wzór ziarna jęczmienia. Maszynka jest trzyczęściowa, pasują do niej żyletki wszystkich producentów. Zaliczana jest do maszynek łagodnych.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

2. Mr Bear Family Safety Razor

Wspaniały wybór

Mr Bear Family Safety Razor

Mr Beat Family to szwedzka firma, produkująca najwyższej jakości produkty do golenia. Maszynka została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Dzięki użyciu stali szlachetnej i drewna śliwy, maszynka jest niezwykle wytrzymała i będzie służyła przez lata. Bezpieczeństwo zapewnia wyjątkowa głowica, wygięta w łuk, dostosowująca się naturalnie do kształtu twarzy. Produkt jest w 100% nierdzewny. Pięknie pakowany, świetnie sprawdzi się w roli prezentu, będzie prawdziwa ozdobą każdej męskiej łazienki. W zestawie znajdziemy 5 ostrzy Astra Superior Platinum, dzięki nim golenie jest jeszcze bezpieczniejsze, a twarz po zabiegu pozbawiona jest zadrapań i podrażnień.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

3. Parker Varrg

Dobry wybór

Parker Varrg

Numer trzeci, w naszym rankingu maszynek do golenia na żyletki, to maszynka najbardziej wszechstronna. Maszynka na żyletki Parker Vargr zapewnia aż piec możliwości i długości golenia. Jest również uniwersalna, jeśli chodzi o twardość zarostu - służyć będzie doskonale panom o miękkim, jak i twardym zaroście. Wykonana jest ze stali nierdzewnej. Maszynka jest chromowana, wykończona matowo, co nadaje jej wyjątkowo eleganckiego wyglądu. Świetnie leży w dłoni, będzie wiec dobrym wyborem dla nowicjuszy, chcących sprawdzić się w użytkowaniu tego klasycznego produktu. Zupełny laik powinien ustawić ostrze w jak największej możliwej odległości od skory - zminimalizuje to ryzyko podrażnień. Z biegiem czasu i praktyki odległość można oczywiście zmniejszać.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

4. Captain Fawcett CF.6C

TOP4

Captain Fawcett CF.6C

Jest to maszynka na żyletki w pełni regulowana, wyposażona w podwójne ostrze i nakładki Captain Fawcett. Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i zarostu, sprawdzi się zarowno w rękach laika, jak i doświadczonego golibrody. Rytuał golenia nigdy nie był prostszy, dzięki innowacyjnym, patentowanym rozwiązaniom. Maszynka jest niezwykle uniwersalna, zapewnia aż sześć opcji golenia. Duży zakres kątów, które można uzyskać za pomocą maszynki Captain Fawcett, zapewnia dokładność i komfort golenia. Rączka odlewana jest z wysokiej jakości stopów cynku, następnie chromowana. Maszynka wykonana została w Kanadzie. Niezwykle estetyczna i pięknie zapakowana, będzie doskonałym prezentem dla każdego mężczyzny.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

5. Merkur Solingen 43C

TOP5

Merkur Solingen 43C

Prezentowana maszynka do golenia na żyletki, z zamkniętym grzbietem i długą rączką, to doskonała propozycja dla początkujących i nieobytych z tym klasycznym produktem. Maszynka jest regulowana, rączka została wykonana ze stali nierdzewnej, uchwyt zaprojektowano tak, by zwiększał bezpieczeństwo w trakcie golenia. Zamknięty grzbiet wybacza laikom pierwsze błędy podczas zabiegu. Dzięki długiej śrubie mocującej, wymiana żyletki jest łatwa jak nigdy wcześniej. Dłuższa rączka zwiększa funkcjonalność i uniwersalność maszynki - możemy ją wykorzystać do golenia trudno dostępnych miejsc na ciele. Do maszynki producent dołączył jedną żyletkę Merkur Solingen Platinum. Produkty Merkur Solingen są niezwykle trwałe i służą przez lata - w trosce o środowisko i domowy budżet.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Zobacz także:  Najlepsze żyletki do golenia