Jakie są najlepsze grzebienie do brody? (ranking)

najlepsze grzebienie do brody - ranking

Właściciele zadbanego zarostu od dawna stosują specjalistyczne produkty, które pozwalają nadać brodzie atrakcyjniejszy wygląd. Odpowiednio zaprojektowane grzebienie do brody niewątpliwie należą do tych produktów, które niemal każdy brodacz posiada w swojej kolekcji. Urządzenia tego typu nie tylko należycie spełniają swoją funkcję, ale również wyróżniają się ciekawym stylistycznie wyglądem akcesorium.

Grzebień do brody – jakie posiada zastosowanie?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta, chociaż nie każdy użytkownik grzebienia do brody zdaje sobie sprawę, że produkt posiada więcej niż jeden rodzaj zastosowania. Na jego funkcjonalność składa się między innymi:

  • stylizacja brody,
  • usuwanie martwego naskórka oraz nieczystości z brody,
  • aplikowanie różnego rodzaju preparatów,
  • dyskretne poprawianie wyglądu brody w pilnych sytuacjach.

Z powyższych podpunktów można wywnioskować, że grzebień stanowi naprawdę przydatne akcesorium. Jaki grzebień do brody wybrać, żeby móc cieszyć się jak najlepszym efektem? Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli, ale niektóre z nich wyróżniają się wyjątkową jakością oraz funkcjonalnością.

RANKING: Najlepsze grzebienie do brody

1. Ox Horn Beard Comb z naturalnego rogu bawoła

NAJLEPSZY WYBÓR

Ox Horn Beard Comb z naturalnego rogu bawoła

Najlepszy grzebień do brody

Według rankingu najlepszy grzebień do brody to produkt ekskluzywnej firmy The Brighton Beard Company. Grzebień został wykonany w całości z rogu bawołu - chociaż może to się wydawać marketingowym chwytem dla snobistycznej klienteli, to jednak wykonanie produktu marki The Brighton charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Wybierając model Ox Horn Beard Comb klient nie musi się obawiać, że po długim czasie użytkowania zaczną wypadać pojedyncze ząbki grzebienia lub zetrze się jego nawierzchnia, na której widnieje logo marki. Co ważne każdy egzemplarz produktu posiada nieco inny kolor oraz wzór, co wynika z faktu, że został wykonany z naturalnego rogu zwierzęcia. Grzebień marki The Brighton zdecydowanie należy do grupy ekskluzywnych produktów, jednak to wartościowa inwestycja dla osób, które szukają niezawodnego urządzenia.

2. Captain Fawcett Folding Pocket Beard Comb

Wspaniały wybór

Captain Fawcett Folding Pocket Beard Comb

Ręcznie wykonany grzebień Captain Fawcett jest bardzo praktycznym produktem. Posiada niewielkie rozmiary, a jego składana konstrukcja pozwala zabezpieczyć ząbki przed ewentualnym uszkodzeniem Po rozłożeniu produkt ma 193 cm długości.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Wystająca rączka grzebienia do brody pozwala w bardzo wygodny sposób rozczesywać brodę, co wyróżnia go spośród wielu modeli, które trzeba trzymać blisko ząbków, przez co są znacznie mniej poręczne. Producent posiada w swojej ofercie oddzielnie sprzedawane etui, co jednak wiąże się z dodatkowym wydatkiem.

3. Pan Drwal Cedrowy grzebień do brody

Dobry wybór

Pan Drwal Cedrowy grzebień do brody

Podium zamyka grzebień, który charakteryzuje się bardzo klasycznym wyglądem urządzenia. Drewniany grzebień do brody nie posiada żadnych rozkładanych części, nietypowego designu czy innych dodatków.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Manufaktura Pan Drwal oferuje bardzo prosty produkt, który zadowoli klientów stawiających na minimalizm lub dobrze czujących się w klimatach retro. Na uwagę zasługuje konstrukcja wykonana w całości z drewna cedrowego, które posiada działanie antystatyczne, co pozwala zapobiec niepożądanemu puszeniu się brody. Dodatkowo produkt ma ładny, naturalny zapach, który myślami przenosi na łono natury.

4. Tweezerman Gear Moustache Scissors Comb

TOP4

Tweezerman Gear Moustache Scissors Comb

Grzebień do brody wraz z nożyczkami

Produkt o bardzo nowoczesnym designie, który znacząco różni się od wyżej wymienionych urządzeń. Grzebień posiada odpowiednio wyprofilowaną rączkę, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni, a zarazem jest bardzo poręczny w użyciu.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

W komplecie znajdują się również nożyczki ze stali nierdzewnej, które pozwalają przycinać dłuższe włoski podczas czesania brody. Produkt może stanowić doskonały element wyposażenia salonów usługowych, które zazwyczaj są urządzone w równie nowoczesnym stylu.

5. BIOER Grzebień z drzewa sandałowego do brody i włosów

TOP5

BIOER Grzebień z drzewa sandałowego do brody i włosów

Ranking grzebieni do brody zamyka produkt z tańszej półki, ale wyróżniający się wysoką jakością wykonania oraz dużą funkcjonalnością.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Patrząc na drewniany grzebień do włosów marki BIOER od razu rzuca się w oczy, że posiada on aż dwa rządki ząbków rozłożone po przeciwległych stronach urządzenia. Dzięki temu brodacz może samemu wybrać, czy chce rozczesywać włosy gęściej rozłożonymi ząbkami, czy jednak woli bardziej przestronne rozwiązanie. Jako wadę niektórzy użytkownicy mogą uznać, że dwa rządki ząbków powodują, że produkt jest mniej poręczny, gdyż podczas użytkowania łatwo niechcący zahaczać dłonią o nieaktywny rządek.